Salon Avize Modelleri

Avizelerden aydınlatma ihtiyacından daha çok şeyler bekliyoruz artık. Görsellik ve şıklık başta olmak üzere modaya ve trendlere uygun çizgilerdeki avizeler ile mekânlarımızın dekorasyonunu tamamlamasını ve ışığı ile odalarımızı güneş gibi aydınlatmasını istiyoruz.

Eviniz için avize seçerken en önemli kriterlerden biri tavan yüksekliğidir. Ortalama bir  evin tavan yüksekliği 2.20 - 2.60 cm civarındadır. Böyle bir eve sahipseniz uzun ve büyük avize seçmek bulunduğunuz alanı hem basık hem de dar göstermesine neden olacaktır. Salon avize modeli için büyük bir avize tercihinde bulunmadan önce tavanınızın yüksekliğinin ne olacağını ve seçimini yaptığınız ürünün ne kadar yer kaplayacağını iyi düşünmek gerekir.

Salonunuzun değerine değer katacak güzel bir avize kadar etkili pek az şey vardır. Güzel bir avize, evinize kişilik katacaktır. Ayrıca sizin evinize ne kadar değer verdiğinizi gösterecek, ne kadar zevk sahibi olduğunuzu misafirlerinize ispatlayacaktır. Salonlarda bulunan güzel avizeler, salona giren insanların ilk dikkatini çeken eşya olması açısından, özellikle evinize yeni gelen kişiler üzerinde nasıl bir izlenim bırakacağınız konusunda güzel bir avize size çok-çok yardım edecektir.

Salonunuza avize modeli seçerken en önemli diğer ölçüt ise kullanacağınız mobilya tarzına uygun bir avize modeli seçmektir. Eğer country tarzı bir salona sahipseniz ya da böyle bir salon dekorasyonu yapıyorsanız buradaki avize seçimi oldukça klasik kalabilir. Onun yerine bu tarzda dekorasyon seçimindeki avize seçimi moderne yakın bir avize modeli seçmeniz ya da ahşap tarzda bir avize seçimi yapmanız dekorasyonunuza tarz katacaktır.


İşte bu isteklerinize rahatlıkla cevap verebilecek renkli taşlı avize.

Renkli taşlı avizenin modern çizgileri ile hem aydınlanma ihtiyacınızı giderebilir, aynı zamanda evinizin şık bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Renkli taşlı avize eski klasik tarzından çıkmış hem şık hem de dekoratif duruşuyla klasik ve modern tarz evler için çok rahat kullanılabilir. Dekorasyon çalışmanızın en iyi tamamlayıcısı olacak ve aydınlatmanın yanı sıra bulunduğu ortama da farklı bir atmosfer yaratacaktır.

ÜRÜN BİTMİŞTİR İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
6 kollu renkli taşlı avize
Malzeme: Akrilik
Ölçüler: Çap - 60 cm, Yükseklik - 58 cm, Uzunluk - 160 cm
6 Adet E14 max. 25W Ampul ile çalışmaktadır.

(Ampuller ürüne dâhil değildir)

Sosyal Medyada Paylaş